OSTA – виробництво систем модульної підлоги з ПВХ

Підлогове покриття для Нової Пошти

Підлогове покриття для Нової Пошти (Ополе, Польща)

Компанія OSTA нещодавно продемонструвала своє лідерство на європейському ринку модульних підлог, успішно реалізувавши масштабний проект для компанії  “Нова Пошта” в місті Ополле, Польща. Завданням було створити міцне, довговічне та естетично привабливе підлогове покриття.

Команда фахівців OSTA підійшла до завдання з особливою ретельністю, враховуючи всі технічні та експлуатаційні вимоги, які були висунуті, було обрано спеціалізовану модульну ПВХ підлогу, яка ідеально підходить для високоінтенсивних умов роботи поштового центру. Монтаж було здійснено швидко та ефективно, без зайвих переривань у роботі закладу.

Модульна підлога від OSTA забезпечила “Новій Пошті” не тільки функціональне і надійне рішення, але й додала елегантності і сучасного вигляду їхньому простору. Витончений дизайн і висока якість матеріалів полегшили догляд за підлогою та забезпечили додатковий комфорт клієнтам і персоналу.

OSTA знову підтвердила свій статус лідера у сфері інноваційних підлогових рішень, показуючи, що її продукція ідеально підходить для сучасних комерційних підприємств, які цінують якість, довговічність та стиль.

Переваги модульного ПВХ покриття: стійкість до навантажень, антиковзне покриття, легко миється, довговічність.

Модульна підлога OSTA

OSTA - виробництво систем модульної підлоги з ПВХ

×
×

Кошик

Отримати прайс

Залиште заявку та отримайте прайс на продукцію компанії OSTA

Телефонуй за номером: