OSTA – виробництво систем модульної підлоги з ПВХ

Укладка ПВХ плитки

Вам необхідно застелити підлогу в стислі терміни без демонтажу обладнання? Вихід є! Швидше ніж облаштувати підлогу за допомогою модульних плит ТМ ОСТА – нічого немає. Модульні плити ТМ ОСТА укладаються на відносно непідготовлену поверхню і з’єднуються між собою спеціальними замками, які дозволяють щільно пов’язувати плити в єдиний масив. В результаті виходить цілісна підлога, яка не ковзає, витримує високі механічні навантаження, стійка до агресивних хім речовин.

Наші майстри зроблять швидкий і якісний монтаж підлогового покриття ТМ ОСТА з мінімальними відходами. Маючи багатий досвід монтажу, наші співробітники запропонують Вам кілька варіантів укладання плит з мінімальними витратами на їх обрізку. Від вас потрібно буде тільки план приміщення і схема розміщеного там обладнання. Правильний і якісний монтаж значно скоротить Ваші витрати на облаштування підлоги плитами ТМ ОСТА та дозволить повністю відчути всі переваги модульної підлоги.

Вартість монтажу визначається індивідуально і залежить від площі і складності приміщення, в якому будуть укладатися модульні пластикові плити. Наша компанія надасть безкоштовну консультацію з питань монтажу модульних плит ТМ ОСТА.

×
×

Кошик

Отримати прайс

Залиште заявку та отримайте прайс на продукцію компанії OSTA

Телефонуй за номером: