Компанія ТМ «OSTA», продовжуючи співпрацю з одним зі своїх надійних партнерів Фабрики «Філкон», реалізувала ще одне технічне рішення, яке було прийнято спільно з фахівцями Фабрики «Філкон».

Керівництво Фабрики «Філкон» в рамках реконструкції виробничих потужностей поставило задачу встановити систему модульних підлог ТМ «OSTA» на вулиці, на вже існуючу бетонну стяжку, яка з часом, під впливом різних факторів поступово руйнується і вимагає постійного ремонту. У менеджменту Компанії «Філкон» було 2 варіанти вирішення питання: або покласти новий асфальт на вже існуючу бетонну стяжку, або встановити систему модульних підлог ТМ «OSTA». З огляду на, що Фабрика «Філкон» вже знайома з технічними характеристиками модульних підлог ТМ «OSTA» і модульні підлоги знаходяться в експлуатації на даному підприємстві вже понад 1-го календарного року, вони використовуються всередині виробничих приміщень, керівництву Фабрики «Філкон» не склало великих труднощів при виборі покриття на вулицю, і вибір припав на систему модульних підлог ТМ «OSTA».

В даному технічному рішенні, з метою ще раз переконатися в надійності експлуатаційних характеристик, які заявляє Виробник, система модульних підлог ТМ «OSTA» була встановлена ​​на вулиці на відкритій місцевості, де їздять великовантажні автомобілі, загальна вага яких становить до 30 тонн (які привозять сировину і забирають готову продукцію). Фахівці Компанії ТМ «OSTA» здійснили монтаж модульних підлог на обумовленому ділянці проїжджої частини в безпосередній близькості з виробничими цехами Фабрики «Філкон». Варто відзначити, що монтаж був здійснений модульними плитами «Павук» на бетонну стяжку без здійснення будь-яких підготовчих робіт.

Модульне покриття ТМ «OSTA» успішно пройшли тестування на відкритій місцевості в умовах як низьких температур, так і прямих сонячних променів при температурі до +42 градуса за Цельсієм. Замовник зміг в повній мірі переконатися в надійності модульних підлог ТМ «OSTA» протягом 10 місяців, щодня експлуатуючи на вулиці.

Замовник залишився задоволений експлуатаційними характеристиками модульних підлог ТМ «OSTA» і прийняв рішення повністю застелити проїжджу частину території Фабрики «Філкон». Хочемо звернути увагу, що це вже 4 об’єкт на підприємстві «Філкон», на якому здійснено монтаж модульних підлог ТМ «OSTA».

Фабрика “Філкон” була заснована в квітні 1995 року. Фабрика спеціалізується на виробництві технічних тканин. Виробниче обладнання фабрики розміщене майже на 3000 квадратних метрів і дає можливість виробляти більше 1 500 000 метрів тканини на рік.