fbpx

Наші послуги

//osta.in.ua/wp-content/uploads/2018/01/22.png Послуги монтажу

Вам необхідно застелити підлогу в стислі терміни без демонтажу обладнання? Вихід є! Швидше ніж облаштувати підлогу за допомогою модульних плит ТМ ОСТА - нічого немає. Модульні плити ТМ ОСТА укладаються на відносно непідготовлену поверхню і з'єднуються між собою спеціальними замками, які дозволяють щільно пов'язувати плити в єдиний масив. В результаті виходить цілісна підлога, яка не ковзає, витримує високі механічні навантаження, стійка до агресивних хім речовин.

Наші майстри зроблять швидкий і якісний монтаж підлогового покриття ТМ ОСТА з мінімальними відходами. Маючи багатий досвід монтажу, наші співробітники запропонують Вам кілька варіантів укладання плит з мінімальними витратами на їх обрізку. Від вас потрібно буде тільки план приміщення і схема розміщеного там обладнання. Правильний і якісний монтаж значно скоротить Ваші витрати на облаштування підлоги плитами ТМ ОСТА та дозволить повністю відчути всі переваги модульної підлоги.

Вартість монтажу визначається індивідуально і залежить від площі і складності приміщення, в якому будуть укладатися модульні пластикові плити. Наша компанія надасть безкоштовну консультацію з питань монтажу модульних плит ТМ ОСТА.

//osta.in.ua/wp-content/uploads/2018/01/rent.png Послуги аренди

Завдяки таким перевагам, як швидкий монтаж і демонтаж, а також зручність при транспортуванні (1000м.кв. / фура) - модульну підлогу ТМ ОСТА часто використовують у вигляді тимчасового покриття на тимчасових майданчиках. Питання, на які відповідає підлога ОСТА: «Чим заслати підлогу на виставці?» «Як зберегти газон під час ремонту будинку?» «Що постелити на землю під час концерту або презентації на природі?» І подібні. Ми готові не тільки надати підлогове покриття в оренду від 10 до 1000 кв. м, але і забезпечити доставку туди і назад, а також монтаж / демонтаж на об'єкті замовника.

Наше покриття не ковзає, не поглинає воду, не має специфічного запаху, придатне для використання під навантаженням як важкої техніки, так і гострих дамських каблучків. Компактність при перевезенні дозволяє значно заощадити на транспортних витратах, причому можливе пересилання підлогових плит ТМ OSTA компаніями перевізниками. Наші регіональні представники в містах: Київ, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця мають необхідний запас плит у себе на складах, при цьому мережа філій постійно розширюється. Модульні плити застосовуються як взимку, так і влітку, не вимагають ідеально рівної поверхні для укладання, легко і надійно фіксуються між собою. Підлога викладена ПВХ плитами ТМ ОСТА легко, миється та стійка до впливу агресивних хім елементів.

//osta.in.ua/wp-content/uploads/2018/01/1.png Послуга з герметизації швів

Застосовується при монтажі приміщень з високою вологістю та з необхідністю постійного вологого прибирання, а саме:
- приміщеннях підприємств харчової промисловості;
- приміщеннях підприємств з виробництва засобів гігієни та косметики;
- фармакологічних підприємствах;
- автомобільні мийки;
- СТО та зонах заміни мастила;
- відкритих терасах, зонах біля басейну;
Послуга надається при купівлі від 150 кв.м. Ціна послуги: 65 грн/кв.м. В разі виїзду за межи Києва та Київської обл. додатково сплачується витрати на відрядження.

Наші контакти