Компанія «NOVUS» піклується про кожного свого покупця і пропонує тільки найкраще – свіжі, здорові та смачні продукти, а також широкий асортимент ексклюзивної продукції власного імпорту. В силу своєї специфіки до приміщень компанії «NOVUS» пред’являють найсуворіші вимоги до якості будівельних і оздоблювальних матеріалів. Найважливішим критерієм при виборі підлог була можливість підтримки ідеального санітарного стану приміщення, а також їх бесшовність для забезпечення відсутностей місць скупчення бруду, бактерій, мікробів і т.п. на поверхні підлоги.

До нас звернулася компанія «NOVUS» з питання обладнання модульною ПВХ підлогою ТМ «OSTA» складу і рампи.

Для комфортного проживання мешканців даного будинку і максимально безшумного вивантаження товару від постачальників. Були обрані ми – ТМ «OSTA».

      

Перед початком робіт, замовник вивчив достоїнства декількох варіантів підлогового покриття, запропонованих компанією TM «OSTA»: Модуль-плита посилена «Павук» і Модуль-плита “Гладка” у виконанні “Кольчуга” полегшена. Для укладання підлоги замовником була обрана модульна плита «Гладка» у виконанні «Кольчуга» для складу і рампи. З пайкою даних швів.

Модуль-плита «Гладка» універсальна ТМ «OSTA» розроблена спеціально для приміщень, до яких пред’являються підвищені вимоги до дотримання певного рівня мікробіологічних та санітарно-гігієнічних показників, і які вимагають повної герметичності підлоги для вологого прибирання.

Загальна площа для монтажу 110 м.кв., було використано 223 плит. Також було проведено герметизацію швів.

       

Компанія ТМ «OSTA» справила укладання модульного підлогового покриття в термін. Замовник залишився задоволений якістю покриття для підлоги і роботою фахівців.

 

Герметизація швів модульної плити “Гладка” універсальна.

ПОСЛУГА ПО ГЕРМЕТИЗАЦІЇ ШВІВ.

Застосовується при монтажі приміщень з високою вологістю та з необхідністю постійного вологого прибирання, а саме:
– приміщеннях підприємств харчової промисловості;
– приміщеннях підприємств з виробництва засобів гігієни та косметики;
– фармакологічних підприємствах;
– автомобільні мийки;
– СТО та зонах заміни мастила;
– відкритих терасах, зонах біля басейну;
Послуга надається при купівлі від 150 кв.м.
Ціна послуги: 65 грн/кв.м.
В разі виїзду за межи Києва та Київської обл. додатково сплачується витрати на відрядження.