fbpx

Модуль-плита «Декор»

Ціна

131* грн/шт | до 100 кв м

Guarantee 1 year

* ціна без ПДВ

177 грн/шт | від100 до 400 кв м

Индивидуально | від 400 кв м

Guarantee 1 yearГарантія 1 рік

Guarantee 5 yearsдод. гарантія 5 років

Free assemblingМонтаж за домовленністю

Free deliveryДоставка за домовленністю

Guarantee 1 yearГарантія 1 рік

Guarantee 5 yearsдод. гарантія 5 років

Free assemblingМонтаж за домовленністю

Free deliveryДоставка за домовленністю

Опис

Модуль-плита «Декор» ТМ "OSTA" розроблена як фінішне декоративне покриття на підлогу, спеціально для приміщень та відкритих майданчиків, де вже є підготовлена рівна поверхня. Модуль-плита «Декор» обладнана замками типу «Click», які застосовуються при виробництві ламінату, не вимагаючи додаткових матеріалів для з'єднання. При зборі в робочій площині утворює стійкий горизонтальний масив. Матеріал, з якого зроблена модуль-плита «Декор» - це полівінілхлорид (ПВХ). Він нейтральний до агресивних та хімічних середовищ (бензин, солі, кислоти і т.д.), нетоксичний, стійкий до високих механічних навантажень та до ультрафіолетового випромінювання. Модуль-плита «Декор» має естетичну привабливість і простоту в монтажі і обслуговуванні, а також має високий рівень теплоізоляції і звукового поглинання. Клас зносостійкості 43. Очікуваний термін експлуатації не менше 10 років.

Основними областями застосування модуль-плити «Декор» ТМ "OSTA" є:

  • облаштування підлог в ремонтних зонах автосервісів і СТО, в гаражах і на критих / відкритих парковках автомобілів, в багажних терміналах, пасажирських зонах і транспортних коридорах вокзалів і аеропортів;
  • облаштування підлог у виробничих цехах різного призначення: харчових, швейних, металообробних, складальних, фасувальних, на заводах з виробництва засобів гігієни та косметики, миючих засобів, фармакологічних виробничих підприємствах і т.д.
  • облаштування підлог в тренажерних залах, приміщеннях для занять фітнесом, в ігрових кімнатах і залах атракціонів, в мережевих магазинах, у виставкових залах, дитячих критих / відкритих майданчиках;
  • облаштування підлог в сезонних приміщеннях, такі як вуличні кафе (підлоги можна розібрати і знову зібрати);
  • облаштування підлог в офісах або магазинах з великою прохідністю (витримає переміщення великої кількості людей, купівельних візків, штабелерів, навантажувачів).

Робочий розмір, мм 691х691х12
Робоча площа, м.кв 0,48
Вага, кг 8,6
Допустиме навантаження, т/дм2 2
Температура експлуатації, С -40 +70
Доступні кольори Чорний та коричневий

Наші контакти