Фахівці Компанії «OSTA» виконали реконструкцію підлогового покриття в одному зі складських приміщень підприємства ПРАТ «Надія» (м.Кривий Ріг). Після виїзду представника нашої Компанії на об’єкт, спільно з інженерами Замовника, було складено технічне завдання по даному виду робіт, в якому були чітко прописані дії як Замовника, так і Виконавця. З метою підтвердження якості та надійності модульних підлог ТМ «OSTA», клієнту було запропоновано взяти певну кількість модульних підлог ТМ «OSTA» для тестування, з метою переконатися, що дане покриття відповідає вимогам експлуатації в даному складському приміщенні і в разі повної відповідності вимогам Підприємства зробити монтаж модульних підлог ТМ «OSTA».

Компанія «OSTA», в свою чергу, здійснила комплексний підхід до вимог і побажань своїх Партнерів, виконавши всі технічні рішення, які були прийняті в даному проекті. Для тестування на певний період, була запропонована модуль-плита «Павук» ТМ «OSTA», яка за своїми технічними характеристиками максимально відповідала вимогам Замовника на даному об’єкті.

Після успішних випробувань, при яких модульне покриття піддавалося максимальних навантажень, клієнтом було прийнято рішення виконати реконструкцію об’єкта модульними статями ТМ «OSTA». Наші фахівці встановили модульний підлогу ТМ «OSTA», «під ключ» у встановлені терміни. Варто відзначити, що при реалізації даного проекту, однією з вимог Замовника, було те, що з метою більш надійної фіксації модульних підлог ТМ «OSTA» закріпити модульні плити анкерами до вже існуючого підлогового покриття даного складського приміщення. Ця вимога була виконана.

ПРАТ «НАДЕЖДА»
Приватне акціонерне товариство, «НАДЕЖДА» було засновано в 2003 році на базі «Криворізького дріжджового заводу». З моменту придбання заводу групою Lesaffr, на ньому відбувається процес модернізації обладнання, яка допомагає поліпшити якість продукції до європейського рівня. Основна діяльність підприємства полягає у виробництві пресованих хлібопекарських, спиртових дріжджів і дріжджового молочка.
ПРАТ «НАДЕЖДА», «Лесаффр Україна», підприємство групи Lesaffr

Lesaffr