Модуль-плита “Гладка” у виконанні “Павук” посилена

Компанія TM “OSTA” приступила до виробництва нового виду продукції модуль-плити “Гладка” універсальна. Плита може бути виконана в двох варіантах: модуль-плита “Кольчуга” полегшена або модуль-плита “Павук” посилена.

В процесі монтажу підлог модуль плитами ТМ “OSTA” на різних підприємствах гостро стало питання повної герметизації швів для досягнення повної герметичності поверхні підлоги по системі ХАССП (HACCP). Особливо гостро це питання піднімається на підприємствах харчової та фармакологічної промисловості, до яких пред’являються підвищені вимоги до дотримання певного рівня мікробіологічних та санітарно-гігієнічних показників, і які вимагають повної герметичності статі для вологого прибирання.

НАССР або Система якості управління безпечністю харчових продуктів – це перш за все запобіжні дії, систематична ідентифікація, оцінка та контроль потенційно небезпечних факторів (біологічних, хімічних, фізичних).

 

Відповідно для вирішення даної проблеми конструкторським бюро компанії TM “OSTA” була розроблена модуль- плита, яка в процесі монтажу має можливість спаювати між собою прутком з ПВХ фірм Leister, Tagert, Herz і ін. В процесі пайки утворюється абсолютно герметичний масив піблоги, що не пропускає вологу і не боїться ніяких агресивних середовищ. Модуль-плиту “Гладка” можна мити різними спеціалізованими миючими рідинами.

Модуль-плита “Гладка” у виконанні “Кольчуга” полегшена

Особливістю модуль-плити є наявність спеціальної кромки на лицьовій поверхні, при з’єднанні плит між собою, утворюється паз для зварювання ПВХ прутом (див. Відео внизу). Після зварювання плит між собою, утворюється абсолютно герметичний масив. Лицьова поверхня модуль-плити “Гладка” універсальна прикрашена дрібним тисненням для більш щільного зчеплення з поверхнею. Такий вид малюнка дає можливість використовувати виріб в приміщеннях, де в процесі експлуатації важливо відсутність вібрації між поверхнею підлоги і складовими механізмами, використовуваними в приміщенні. Зазначений вид модуль-плити випускається в двох модифікаціях: полегшена і посилена. Відмінність полягає в тильній стороні модуль-плити. Вона може бути виконана у вигляді тильної сторони модуль-плити “Кольчуга” полегшена або модуль-плити “Павук” (див. ПРОДУКЦІЯ). Відмінність між модифікаціями в рівні статичного навантаження на одну плиту: полегшена модуль-плита “Кольчуга” – 2 т / дм2, підсилена модуль-плита “Павук” – 3 т / дм2. Модуль-плита “Гладка” універсальна ТМ “OSTA” оснащена універсальними замками, за допомогою яких вона може з’єднуватися як між собою, так і з іншими видами плит ТМ “OSTA”.

 

Область застосування модуль-плита “Гладка” універсальна:

 • На підприємствах громадського харчування;
 • Торговими закладами;
 • Сільгоспвиробниками сировини: агрохолдингами, агрофірмами, фермерськими господарствами;
 • Виробниками кормів, добрив, пестицидів;
 • Виготовлювачами чистячих, дезинфікуючих засобів та обладнання;
 • Тими, хто займається зберіганням, упаковкою, фасуванням готової продукції.
 • В виробничих приміщеннях харчової і фармакологічної промисловості;
 • В пекарнях і кондитерських цехах;
 • У приміщеннях для занять фітнесом, ролледромах, вуличних спортивних майданчиках;
 • В СТО, автомийках відкритого або закритого типу, паркінгах;
 • У стайнях, тваринницьких фермах;
 • На відкритих або закритих терасах;
 • На вантажних рампах, причалах в порту.

Герметизація швів модульної плити “Гладка” універсальна.

ПОСЛУГА ПО ГЕРМЕТИЗАЦІЇ ШВІВ.

Застосовується при монтажі приміщень з високою вологістю та з необхідністю постійного вологого прибирання, а саме:
– приміщеннях підприємств харчової промисловості;
– приміщеннях підприємств з виробництва засобів гігієни та косметики;
– фармакологічних підприємствах;
– автомобільні мийки;
– СТО та зонах заміни мастила;
– відкритих терасах, зонах біля басейну;
Послуга надається при купівлі від 150 кв.м.
Ціна послуги: 65 грн/кв.м.
В разі виїзду за межи Києва та Київської обл. додатково сплачується витрати на відрядження.