Компанія “OSTA” приступила до виробництва нового виду продукції-модуль-плити «Георешітка». Модуль-плита «Георешітка» ТМ “OSTA” – це комплексна технологія, що дозволяє запобігати зсуву, просідання, розтріскування конструкції, вимивання і ерозію ґрунту, здійснює дренаж зайвої води. Застосування Георешітки дозволяє значно зменшити товщину насипу шляхом її армування. Конструкція модуль-плити «Георешітка» ТМ “OSTA” представляє собою стільникове з’єднання осередків діаметром 40 мм і висотою 33 мм. Модуль-плити оснащені замками типу «ШИП-ПАЗ», за допомогою яких модулі надійно з’єднуються між собою, не вимагаючи додаткових матеріалів для з’єднання. При зборі в робочій площині утворює стійкий горизонтальний і вертикальний каркас, який призначений для фіксації наповнювача (грунт, кварцовий пісок, бетон і т.п.). Матеріал, з якого зроблена «Георешітка» – це ПВХ. Він нейтральний до агресивного середовища, нетоксичний, стійкий до грунтового середовища, до ультрафіолетового випромінювання, до прісної і солоної води, що зберігає його характеристики протягом багатьох років експлуатації. «Георешітка» застосовується для армування основи дороги, будівництва дорожніх одягів, в якості несучого шару для майданчиків різного призначення і фундаментів, розташованих на слабких грунтах; для захисту водопропускних систем, причалів і берегів від розмивання; для протиерозійного захисту конусів мостів і виходів трубопроводів, утримання родючого грунту на крутих схилах; зведення «зелених» підпірних стін. Поряд з підвищенням міцності земляних споруд і дренажу, застосування георешітки дозволяє добитися природних плавних і естетично бездоганних ліній при плануванні ландшафту. Завдяки великій несучій здатності і порівняно малій деформації модуль-плита «Георешітка» може бути використана для:

Захисту – конструкція модуль-плити «Георешітка» сприяє запобіганню або уповільнення процесу ерозії грунтів;• Армування – розподіляє навантаження, що виникають в конструкції, збільшуючи модуль пружності і зсувостійкість влаштовуємих шарів;

Водопропускання – модуль-плита «Георешітка» не створює перешкод для грунтової і проточної води, дозволяє уникнути підтоплення.

Область застосування модуль-плита «Георешітка».

Основними областями застосування модуль-плити «Георешітка» є:

Виконання ландшафтних робіт при зведенні автостоянок, спортивних майданчиків, озеленення газонів;

Посилення неоднорідних і пухких грунтів;

Забезпечення захисту укосів від ерозії;

Виконання підпірних стін з різними кутами закладення і висотою;

Заміна лежневих настилів;

Зміцнення русла і прибережних зон каналів, різних водойм і малих водотоків.

Установка і монтаж модуль-плити «Георешітка»

Конструкція зміцнення укосів являє собою суцільний килим з модулів «Георешітка», осередки якої заповнюються щебенем на конусах шляхопроводів або рослинним ґрунтом, з подальшим посівом насіння багаторічних трав, на укосах виїмок або насипів.

Між «Георешітками» і поверхнею грунтового укосу (у випадках заповнення каркаса щебенем) вкладають розділовий і дренажний прошарок з нетканого геотекстилю щільністю 200-400 г / м.

Як заповнювач осередків плити «Георешітка» застосовують грунт, щебінь і бетон морозостійкістю не нижче М200.