Компанія «Еліт Декор», що займається виробництвом ліпного декору та поліуретанових декоративних балок, замовила модульне промислове покриття для підлоги виробництва OSTA tm. Ця компанія широко відома на ринках України, Білорусі, Молдови, Німеччини та Казахстану високою якістю вироблених декоративних елементів. Виробництво подібних литих конструкцій тісно пов’язане з пилоутворюючою обробкою виробів: обрізка облая, шліфовка, грунтовка, фарбування і т. д. Спочатку виробничі приміщення клієнта були обладнані бетонною стяжкою, у зв’язку з чим, якісне прибирання приміщення не уявлялося можливим. Крім постійно пильового виробництва сама бетонна стяжка, як відомо, володіє високою здатністю генерування пилу. Саме ці чинники були причиною пошуку нового покриття підлоги для виробничих приміщень.

Крім модульної плитки клієнт розглядав покриття у вигляді наливної підлоги, клінкерної плитки і наливну підлогу із застосуванням епоксидних смол. Покупець ретельно розглянув переваги нашого покриття з точки зору вирішення своєї задачі. Для нього був важливий термін експлуатації покриття, його зносостійкість, стійкість до ударних навантажень, простота прибирання і обслуговування. Також, для покупця виявилася важливою маса підлогового покриття, так як виробничі приміщення розташовані на другому поверсі виробничої будівлі організованої за допомогою не особливо потужних опорних конструкцій. Клієнт перед прийняттям рішення зробив інженерні розрахунки маси, яку може витримати перекриття поверху, після чого здійснив замовлення підлоги для виробничого цеху – ТМ «OSTA». Укладання технічного підлогового покриття компанія ТМ «OSTA» взяла на себе.

Серед виробничих приміщень замовника також були два суміжних коридори, один з яких був з виходом на майданчики двох сходів і вантажний ліфт. Також, застеляли: реставраційний цех, два проміжних склади виробів, склад готової продукції і малярський цех. Загальна площа склала близько 1000 квадратних метрів.

Монтаж виробничого приміщення здійснювався без повного виносу обладнання з приміщень за принципом: після закінчення монтажу частини приміщенні обладнання замовника переносилося на вже зібрану підлогу, звільняючи тим самим поле для подальшого монтажу. Перед укладанням плитки в цех Замовник ретельно очистив основу і завдав шар ґрунтовки на бетонну стяжку. Монтаж покриття злегка ускладнила досить часта, ретельна підрізка модульних плит під стаціонарне обладнання замовника у вигляді вентиляційних труб, труб з повітрям під тиском, підводів кабелів живлення, стійок перегородок між цехами і т. п. Тим не менш, монтажній бригаді OSTA тм знадобилося близько 50 годин для вкладання підлоги на такому великому виробництві.
Нижче наводимо галерею фотографій за проектом. Для забезпечення комерційної таємниці клієнта на обладнання накладена маска.

Треба зазначити, що виходячи з досвіду використання застелених приміщень, замовник залишився задоволеним експлуатаційними характеристиками підлоги виробництва ОСТА та зазначив, що в порівнянні з попереднім покриттям підлога в рази краще прибирається і абсолютно не пилить.

Дуже сподіваємося, що і надалі замовник буде задоволений, а його очікування будуть повністю виправдані!