Нафтовидобувне підприємство НГВУ «ЧЕРНІГІВНАФТОГАЗ», що входить в групу компаній “УКРНАФТИ”, з метою модернізації свого виробничого приміщення у смт Варва, Чернігівської області, замовило модульну полімерну підлогу OSTA. Також, підприємство скористалося послугою OSTA «Пол під ключ» — установка підлоги на виробництві.

Об’єкт, на якому здійснювався монтаж — механічний цех площею 100 квадратних метрів, обладнаний спеціальними стаціонарними верстатами і пристосуваннями. Підлога приміщення спочатку була покрита бетонною стяжкою. Це покриття виявилося не самим вдалим для даного виробництва — постійні сколи при ударах, вбирало пролиті на нього мастила та інші рідини, постійно генерувало пил, було трудомістким і примхливим в прибиранні.

Зі слів замовника, нову підлогу для цеху з встановленим обладнанням обирали максимально відповідною для виробничого приміщення, де проводяться токарні, слюсарні, зварювальні та інші роботи. При цьому враховувалися наступні фактори: підсумкова сума матеріалів та робіт, довговічність покриття та очікуваний строк експлуатації, кількість часу, на яке потрібно зупинити роботи в цеху, і можливість встановлення без демонтажу обладнання. Вибір припав на швидкомонтовані пластикові плити для промислових підприємств від компанії ТМ «OSTA».
Виробничий цех без демонтажу обладнання за участю двох фахівців нашої компанії був застелений за 10 годин. Це не найшвидша наша робота по укладанню плитки на виробництві. Складність встановлення підлоги полягала в тому, що частина опор обладнання була забетонована, тому багато модульних плит обрізувалося за формою опор, на що потрібно витратити додатковий час. Тим не менш, пластикове полове покриття було укладено в термін, без демонтажу обладнання, а замовник задоволений експлуатаційними характеристиками нового покриття підлоги цеху.

Відео “ДО і ПІСЛЯ”