Компанія «Синта Груп» — один з найбільших гравців ринку сервісних послуг для великогабаритного авто транспорту, придбала для власних потреб 100 квадратних метрів модульного підлогового покриття OSTA tm. Пол був монтований в виробничих приміщеннях компанії та частині приміщень автосервісу.

Підлогу в автосервісі зазвичай роблять у вигляді бетонної стяжки. Що має свої недоліки, з якими Ви можете ознайомитися в статті про Бетонну стяжку. Але іноді, також, застосовують і технологію наливного покриття — більш «просунуті» підлоги для цих подібних приміщень. З недоліків такого покриття можна відзначити: дорожнечу, нетривалий термін експлуатації (близько 5 років), складність монтажу (покриття довго сохне), покриття не ударостійке.

Тому компанія вибрала саме нашу підлогову плитку для автосервісу, оцінивши її зносостійкість і довговічність (очікуваний термін експлуатації 20+ років), стійкість до ударних і статичних навантажень, стійкість до хімічного впливу, низькі характеристик водо – і маслопоглинання, простоту в обслуговуванні і монтажі. Важливу роль при виборі покриття на підлогу для автосервісу зіграла економічна раціональність установки модульної підлоги з ПВХ в приміщеннях виробничого типу (сумарна вартість робіт менша вартості установки будь-якого іншого подібного покриття).

В силу того, що фірма «Синта Груп» також займається проектуванням і будівництвом СТО, складів і логістичних центрів, компанія по достоїнству оцінивши переваги покриття ТМ «OSTA» тм для подібного роду приміщень, висловила бажання стати представником OSTA тм в своєму сегменті ринку. У зв’язку з чим, «Синта Груп» при маркетинговій підтримці OSTA брала участь у виставці АВТОТЕХСЕРВІС, яка проходила в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті м.Києва на початку червня 2017 р. Нижче наводимо міні-фотозвіт з виставки.