Килим ” Антибруд” використовується у вхідних зонах будівель і приміщеннях для запобігання попадання вуличного бруду, пилу і снігу всередину приміщення. Так як модульний грязезащитний килим здатний зменшити кількість бруду, що потрапляє в середену в кілька разів, відповідно і прибирання в приміщенні потрібно буде проводити значно рідше. Доступна ціна грязезащитного модульного килима з ПВХ дозволить зробити їх доступними для будь-якого покупця, який гідно зможе оцінити їх переваги, такі як брудозахисні, протиковзкі і амортизаційні властивості.

Брудозахисні покриття останнім часом набирають все більшої популярності, а брудозахисні модульні килими встановлюються не тільки перед великими об’єктами, але і навіть для невеликих організацій або перед входом в приватний будинок.

Де найчастіше затребувані ПВХ килими? Власники і адміністрація різних виробництв, організацій та установ, прийомних державних органів, офісів комерційних фірм, поліклінік, супермаркетів, дитсадків і шкіл, театрів і концертних залів і т.п. стикаються з проблемою підтримки належної чистоти приміщень. Особливо в негоду. Бруд і вода з взуття численних відвідувачів бруднить підлогове покриття, залишає на них сліди й плями, робить слизькими, погіршує санітарно-гігієнічний стан. Приміщення від цього починає виглядати неохайно, що позначається на загальному враженні про імідж організації.

Покриття дуже невибагливе з точки зору збирання та догляду, зносостійке і ремонтопридатне (в силу модульної конструкції потрібно замінити тільки пошкоджену ділянку). Модулі виготовлені із зносостійкого і довговічного матеріалу, а саме з полівінілхлориду (ПВХ), стійкого до високих і низьких температур, ультрафіолетового випромінювання, впливу жирів, кислот, лугу і інших агресивних середовищ.