Модульна підлога ТМ «OSTA» у виробничих приміщеннях “УКРНАФТА”

Нафтовидобувне підприємство НГВУ «ЧЕРНІГІВНАФТОГАЗ», що входить в групу компаній “УКРНАФТИ”, з метою модернізації свого виробничого приміщення у смт Варва, Чернігівської області, замовило модульну полімерну підлогу OSTA. Також, підприємство скористалося послугою OSTA «Пол під ключ» — установка підлоги на виробництві.

 

Одними з перших наших партнерів, який встановили модульні плити ТМ “OSTA” стала компанія “Плазма – майстер”.

Одним з найперших наших Партнерів, які придбали та встановили у себе на виробництві модульні підлоги ТМ “OSTA” на початку 2017 року було Компанія “Плазма – майстер”. Керівництво Компанії “Плазма Майстер” придбали і встановили у себе на виробництві 100 квадратних метрів модульних підлог ТМ “OSTA”.

 

Компанія ТМ “OSTA” справила монтаж модульних плит “Кольчуга” в складському приміщенні фірми “Зірка Аверс”

Один з найбільших операторів на ринку запчастин для автомобілів Фірма “Зірка Аверс” (місто Харків) установили модульні плити ТМ “OSTA”
Складські приміщення цієї Компанії були обладнані бетонною стяжкою і стелажами для зберігання автозапчастин та механізмів для автомобілів. Склад Фірми “Зірка Аверс” призначений як для надходження партій товарів від виробників у великих обсягах, так і одночасно для відвантаження автозапчастин дистриб’юторам і кінцевому споживачеві по всій Україні.

Компанія ТМ “OSTA” в стислі терміни здійснила монтаж модульних плит “Кольчуга”. Монтаж модульної підлоги ТМ “OSTA” був здійснений без зупинки роботи складу, без будь-якої додаткової підготовки підлоги.

 

Компанія OSTA продовжує розширювати сферу застосування модульних підлог ТМ «OSTA».

В Компанію OSTA звернувся приватний споживач з проханням знайти технічне рішення з покриттям підлоги у дворі приватного будинку, при заїзді в підземний гараж. Існуюче підлогове покриття представляло собою бетонну стяжку розташовану під кутом 45 градусів, яка має досить різкий спуск у підземний гараж.
Фахівці Компанії OSTA запропонували використовувати в якості підлогового покриття модульні плити “Кольчуга” і встановити їх в “шаховому” порядку, тим самим мінімізувати технічний відхід при монтажі підлогового покриття ТМ «OSTA». Також були враховані побажання Замовника щодо кольору підлогового покриття, нашому Партнеру був запропонований чорний колір модульних плит ТМ «OSTA», які завжди є в наявності.

 

Компанія ТМ “OSTA” здійснила монтаж модульних плит “Кольчуга” у приватному гаражі.

Компанія OSTA у черговий раз, йдучи на зустріч своїм Замовникам, підтвердила, що система модульних підлог ТМ “OSTA” – це якісна і надійна підлога не лише для промислових Підприємств, але і для приватного сектора.

У Компанію OSTA звернувся приватний клієнт з проханням знайти рішення з підлоговим покриттям в приватному гаражі, який знаходився в змозі “після будівельників”. Замовникові було запропонована модульна плита “Кольчуга”, яка застосовується в умовах порівняно не високих статичних і ударних навантажень. Після вимірів площі гаража, фахівці Компанії OSTA здійснили монтаж модульних плит і здали об’єкт в експлуатацію.

 

З питань придбання модульних підлог ТМ “OSTA” і при необхідності тестування саме для потреб Вашого Підприємства, Вашого господарства або приватних господарств, будь-то гараж, склад, мийка, СТО та інших звертайтеся за телефонами:
+ 380-44-338-5833
+ 380-50-777-7199
Контактна особа – Ігор Набок