В Компанію ТМ «OSTA» звернулася Компанія Лізоформ Медікал – офіційний представник великої німецької компанії Лізоформ на території України. Основною діяльністю компанії є виробництво різних засобів гігієни. Головним завданням було реконструкція підлог без зупинки виробництва.

В силу своєї специфіки до приміщень компанії Лізоформ Медікал пред’являють найсуворіші вимоги до якості будівельних і оздоблювальних матеріалів. Найважливішим критерієм при виборі підлог була можливість підтримки ідеального санітарного стану приміщення, а також їх бесшовність для забезпечення відсутності виникнення місць скупчення бруду, бактерій, мікробів і т.п. на поверхні підлоги.

Об’єкт, на якому здійснювався монтаж – промислове приміщення площею 100 квадратних метрів, обладнаний спецтехнікою. Стара підлога була покрита ще за радянських часів, на якій за довгий термін експлуатації з’явилися вибоїни та тріщини.

Рішенням було укладання модульної плити ТМ «OSTA» по блокам з подальшою герметизацією швів. Фахівці нашої компанії виробили монтаж модульних плит за 3 робочі дні, без демонтажу обладнання і зупинки виробництва.