Компанія TM «OSTA» спільно з ПП “Поділюкс” м. Хмельницький виконала поставку і монтаж модульної плити в тренажерному залі м. Луцьк. Замовником для монтажу були обрані два види плит Кольчуга і Павук. Основне покриття в залі модуль плита «Кольчуга», а в місцях з підвищеним навантаженням використовували модульну плиту «Павук», яка витримує до 3 т / дм 2.

Покриття підлоги в тренажерному залі має бути не тільки зручним, але і абсолютно безпечним для спортсменів. Вибираючи відповідний матеріал для свого приміщення, обов’язково зверніть увагу на модульну підлогу з ПВХ компанії TM «OSTA». Це інноваційне покриття для підлоги відповідає всім європейським стандартам якості, і виготовляється за допомогою останніх розробок і новітніх технологій. Різна товщина матеріалу дозволяє вибрати найбільш вдале покриття для будь-яких спортивних і фітнес залів, в залежності від розмірів і особливостей діяльності.

Компанія TM «OSTA» пропонує своїм покупцям якісні, довговічні і міцні покриття для підлоги, які витримують вагу будь-яких тренажерів та іншого спортивного інвентарю. До того ж, така підлога виключає зісковзування ніг спортсменів під час виконання вправ, і робить тренування більш безпечною і ефективною. Модульне підлогове покриття для спортзалів є справжньою знахідкою для тих замовників, які хочуть забезпечити стабільність, довговічність, і уникнути виникнення нещасних випадків під час занять і змагань. Монтаж підлог модульної плити для спортзалів не забирає багато часу, і дозволяє за короткий час в буквальному сенсі змінити на краще і вдосконалити будь-який зал.

Переваги модульних підлог з ПВХ:

  • Висока стійкість до механічних і крапкових навантажень. Матеріал може використовуватися в будь-яких приміщеннях, в тому числі тренажерних залах, в місцях проведення змагань, так як модульна підлога з легкістю встановлюється і дуже швидко демонтується.
  • Протиковзка поверхню і висока амортизація. Особливе покриття виключає виникнення незручностей і отримання травм під час тренування, а амортизуючі властивості допомагають зробити заняття більш ефективними.
  • Відсутність відблисків. Поверхня модульної плити TM «OSTA» виключає появу світлових відблисків і робить тренування більш комфортним і безпечним.
  • Зносостійкість. Міцність і надійність – ось основні характеристики модульних плит з ПВХ, саме тому все більша кількість великих компаній, спортивних комплексів вибирають для своїх приміщень підлогове покриття TM «OSTA».
  • Стійкість до механічних впливів. Навіть при не дуже акуратному зверненні з підлогою  ПВХ протягом довгого часу не втрачає свого привабливого вигляду.
  • Мають вологовідштовхувальні властивості. Настили з ПВХ не абсорбують рідину, що дозволяє забезпечити в залі для спорту гігієнічність і чистоту.
  • Не вимагають спеціального догляду. Сучасне модульне покриття з ПВХ не потрібно обробляти спеціальними засобами, досить просто підтримувати чистоту за допомогою вологого і сухого прибирання.
  • Легкість монтажу. Модульне підлогове покриття для залів важкої атлетики та інших видів спорту укладаються в найкоротші терміни. Вам не доведеться надовго закривати спортивний зал, щоб зробити його більш зручним і комфортним.