Весною 2019 року до нас звернулася компанія КиївЕкспоПлаза – один з найбільших виставкових центрів України, що надає можливість організаторам виставок, конгресів і конференцій комфортні умови для проведення заходів.

Технічне завдання замовника передбачало в найкоротші терміни облаштувати пішохідні доріжки стоянки з площею 1648 квадратних метрів.

До відкриття виставки залишалося всього 4 дні. На підготовку підкладки часу було мало. Рішенням поставленого завдання було таким: засипати гранвідсів і утрамбувати його. Для укладання замовником була обрана модульна плита «Кольчуга», яка застосовується в умовах порівняно не високих статичних і ударних навантажень.
Паралельно пішохідні доріжки були обладнані переїздами для легкових автомобілів.

Основними критеріями для замовника були:
-міцність
-простота укладання
-довговічність експлуатації
-не потребує спеціальної підготовки перед установкою
-естетичність

Керівники компанії «КиївЕкспоПлаза» залишилися задоволені виготовленими і встановленими модульними плитами компанії TM «OSTA». Окремо були відзначені фахівці-монтажники, їх компетентність і зацікавленість в якісному виконанні робіт в найкоротші терміни. У перспективі планується подальше співробітництво з укладання плитами 42 мм площадки 1100 кв.м. під демонстрацію сільгосптехніки.