Компанія ТМ «OSTA» пройшла офіційну акредитацію, як можливий постачальник конструктивних матеріалів для облаштування підлогового покриття для підприємств, що входять в ГК «Укроборонпром». У зв’язку з цим, Компанія змогла взяти участь в тендері на майданчику Prozorro із закупівлі матеріалів для облаштування підлоги в одному з виробничих цехів ДАХК Артем, який входить до ГК «Укроборонпром». Модульні підлоги ТМ «OSTA» підійшли по вартості і технічними характеристиками, які були заявлені замовником у тендерній документації. Особлива увага приділялася можливості витримувати високі динамічні навантаження на підлогове покриття ТМ «OSTA» і здійснити монтаж в приміщенні з вже встановленим обладнанням.

Монтаж покриття для підлоги ТМ «OSTA» ускладнювався тим, що все обладнання і комунікації до нього, були вже змонтовані і перебували всередині приміщення. Роботи з монтажу підлогового покриття потрібно було провести в найкоротші терміни, обійшовши верстати і не пошкодивши комунікації. У зв’язку з цим, фахівцями компанії ТМ «OSTA» було надано на розгляд кілька конструктивних рішень і взято за основу для поставки і монтажу посилену модуль-плиту «Павук», яка має можливість витримувати динамічне навантаження більш 3т / дм2. Площа монтажу підлогового покриття склала понад 1000 кв.м. Термін виготовлення модульних плит склав 10 днів. Монтажної бригаді ТМ «OSTA» треба було всього 4 дні для монтажу підлоги на такій великій площі виробничого приміщення.

Замовник остался задоволений експлуатаційними характеристиками підлоги, терміном і виконанням монтажу та зазначив, що в порівнянні з попереднім покриттям підлога в рази краще прибирається та стійкіша до навантаження.