Компанія “OSTA” розширює сферу застосування модульних підлог ТМ “OSTA”. На цей раз об’єктом, на якому належало змонтувати модульні підлоги ТМ “OSTA” виявилася стайня КСК «Grand Horse» в м.Бровари (Київська область).
Власники елітної стайні поставили завдання змонтувати підлогу в місці, де здійснюється водні процедури для коней, які знаходяться на постої.

До укладання модульних підлог ТМ “OSTA” в місці, де здійснювалася мийка коней були укладені гумові плити, які поступово набиралися вологи і не могли в повному обсязі виконувати функціональні завдання, які були поставлені перед укладанням підлоги в боксі, де миють коней.

Хочемо звернути Вашу увагу, що Компанія “OSTA” запропонувала застелити замість гумових плит, які як було сказано вище, модульні плити “Павук” і провести тестування на той факт, як відреагують на нове покриття коні, які знаходяться на постої , а там їх більше 50 конячок.

Основні вимоги, які були висунуті до підлогового покриття це:
– стійкість до навантажень
– щоб покриття не було слизьким
– простота прибирання

Фахівці Компанії “OSTA” здійснили монтаж модульної підлоги ТМ “OSTA” для тестування. Скажімо так, що коні обережно стали заходити на мийку, на яку до цього заходили без проблем. Кінь – розумна тварина! За тиждень тестування коні звикли до нового покриття і тепер безперешкодно йдуть приймати душ на знову встановлену підлогу.

Тестування пройшло успішно і власниками стайні було прийнято рішення придбати модульні підлоги ТМ “OSTA”.

Компанія “OSTA” в черговий раз показала, що обмежень в сфері застосування модульних підлог ТМ “OSTA” не існує.