Звертаємо вашу увагу на ще одне наше досягнення. До нашої компанії ТМ «OSTA» звернулася одна з найбільших мереж продовольчих супермаркетів «СІЛЬПО» міста Одеси.

Так як супермаркет «СІЛЬПО» знаходитися у багатоповерховому житловому будинку, замовнику було необхідно, що-б їх рокли і візки могли пересуватися без шуму, тобто ТИХО. Для вирішення цього завдання нашими фахівцями була обрана модуль-плита «Павук» гладкий з герметизацією швів (пайка).

Керівництво Компанії «СІЛЬПО» придбали 135 квадратних метрів модульної підлоги ТМ «OSTA» і за допомогою наших фахівців модульні плити було змонтовано і пропаяно в складському приміщенні. Замовник залишився дуже задоволений вибором Модуль-плити “Гладка” у виконанні «Павук» посилена.

Модульні плити ТМ «OSTA» завдяки конструкції замків монтується дуже швидко, без застосування спеціального інструменту та матеріалів. По завершенню укладання покриття готове до експлуатації. Для монтажу підлогового покриття не потрібна зупинка виробництва, що дозволяє економити Ваш час і гроші !!!! Вимагає мінімальної підготовки основи: покриття можливо монтувати поверх будь-якій  твердій поверхні. Можна укладати на негоризонтальній поверхні, наприклад на в’їзний пандус.

Сучасні модульні плити ТМ «OSTA» – це покриття для підлоги підвищеної зносостійкості, виконані з сучасних матеріалів і за новітніми технологіями.