Влітку 2020 року наша компанія ТМ «OSTA» виконала укладку модульної підлоги на автомийці «КОМФОРТ». Загальна площа мийки для монтажу склала 56 м.кв.

За бажанням замовника модульні плити були покладені в шаховому порядку, використовуючи плити двох кольорів – сірий і чорний. При монтажі використовувалися 114 модульних плит “Гладка” у виконанні “Кольчуга” полегшена, а також 45 порогів для окантовки зливу.

Основними критеріями для замовника були:

  • Підлогове покриття повинне мати противоскользящий ефект.
  • Бути простим в прибиранні.
  • Бути пожежобезпечним.
  • Мати таку якість, як стійкість до механічної і хімічної дії.

Особливість експлуатації підлог на автомобільній мийці полягає в постійній підвищеній вологості, а так само великих статичних і динамічних навантаженнях. Крім того, велика кількість мийних приміщень має вкрай малопотужні системи опалення, а іноді працює зовсім без них. Тому покриття підлог автомийки повинно бути міцним, зносостійким, не пропускати вологу, працювати в широкому діапазоні температур і не ковзати при намоканні.

       

Всім цим вимогам відповідає модульне підлогове покриття з ПВХ ТМ «OSTA». Це квадратні водонепроникні вироби високої міцності, оснащені спеціальними замками типу «ШИП-ПАЗ. За допомогою цих замкових з’єднань можна зібрати герметичне покриття, яке володіє унікальними техніко-експлуатаційними показниками.