У компанію TM «OSTA», звернулася компанія ТОВ “ПРИВАТ-ФУД СХІД” (Луганська обл. м. Сєверодонецьк), яка є провідним постачальником продуктів харчування на території України, с завданням обладнати приміщення холодильної камери підлогою.

Eксплуатаційні характеристики підлогового покриття для холодильних камер істотно відрізняється від підлоги в інших промислових приміщеннях. Це пов’язано з тим, що підлоги знаходяться під постійним впливом низьких температур. Тому матеріали і конструкції підлоги для приміщення холодильної камери повинні відповідати ряду вимог:

Стійкість до низьких температур
Стійкість до високих механічних навантажень, так як підлогове покриття знаходиться під постійним впливом ваги палет з продукцією, а також частим переміщенням вантажів і спеціальної техніки.
Стійкість до хімічних речовин і органічних сполук. Для роботи холодильної камери використовуються антифризи і інші спеціальні реагенти. Крім того, характер продуктів, що зберігаються в холодильних камерах, може бути дуже різним: від м’ясних виробів до ліків. Тому важливо, щоб підлоги холодильників не руйнувалися (при попаданні подібних речовин.)
Простота вбирання.В результаті постійних переміщень вантажів в холодильній камері підлоги часто забруднюються, тому підлогове покриття не повинно затримувати бруд, а також легко митися і переносити очищення за допомогою спеціальних речовин.

Виходячи з усіх вимог, замовником була обрана модуль-плита “Гладка” у виконанні «Павук» посилена (чорного кольору), для монтажу використали 606 плит.

Укладання модульного підлогового покриття з ПВХ виконали підрядники, а фахівці компанії ТМ «OSTA» провели консультацію та інструкцію з технічних питань укладання модульних плит. Загальна площа приміщення холодильної камери, в якій проводилися монтажні роботи, склала 297 м.кв. Монтаж підлогового покриття виконано підрядниками оперативно, без зупинки відвантажень продукції і в обумовлені терміни. Замовник залишився задоволений якістю модульних плит.

previous arrow
next arrow
Slider