КІТ – перший інноваційний термінал в новітній логістичній інфраструктурі «Нова Пошта». Він відрізняється обладнанням, яке дозволяє швидко сортувати посилки – до 8 тисяч відправлень на годину. На такому підприємстві все повинно бути виконано по вищому розряду. Підлогове покриття повинне бути підібрано з урахуванням великої інтенсивності проходження по складу механізмів, а це в свою чергу – електроштабелери рокли, візки і тачки.

Вибираючи міцне і якісне підлогове покриття, замовник зупинився на модуль-плиті посилена «Павук» для вивантаження на рампах і модуль-плиті полегшена «Кольчуга» в центрі сортувального комплексу. Дане покриття повністю відповідало критеріям практичності, зносостійкості і естетики. ПВХ плити компанії ТМ «OSTA» мають високу зносостійкість, безпечні у використанні і невибаглеві. ПВХ плита витримує великі навантаження, тиск техніки і високу прохідність в багатолюдних приміщеннях. Агресивні хімічні речовини і волога не впливають на модульні плити, тому догляд за підлогою простий і не займає багато часу.

Укладання модульної ПВХ підлоги виконали підрядники компанії «Нова Пошта», а фахівці компанії ТМ «OSTA» дали консультацію та інструкцію з технічних питань монтажу. Загальна площа приміщення, в якому була здійснена робота, склала 6200 м2. Монтаж підлогового покриття виконано підрядники оперативно і в обумовлені терміни (14 днів). Замовник залишився задоволений якістю даної продукції.