Компанія «OSTA», за запитом ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН», надала безкоштовно свою продукцію, а саме модульну плиту ТМ «OSTA» Кольчуга гладка, для проведення низки експериментів на хімічну стійкість до агресивних середовищ (кислот, розчинів і т.д.), які використовуються при виробництві продукції ПРАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН».

Виробничий майданчик Компанії ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН», одне з найбільших в Європі спеціалізованих підприємств з виробництва безшовних нержавіючих труб, об’єднує трубопресовий та трубоволочильний цехи, які до 2000 року були частиною «Нікопольського Південнотрубного заводу» (НПТЗ), у минулому найбільшого промислового комплексу з виробництва безшовних труб.

Після проведення експериментів, та отримання позитивних результатів, керівництвом  ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» було прийнято рішення щодо початку реконструкції підлоги в трубоволочильному цеху. Загальна площа підлоги, яка буде реконструйована, становить більше 12 000 кв.м.

Треба зазначити, що продукція Компанії «OSTA» одна з небагатьох, яка може витримувати вплив кислот та розчинів, не змінюючи своїх фізико-хімічних властивостей.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider