В Компанію ТМ “OSTA” звернулася Компанія “Inter Cargo Truck” з питанням обладнання автомобіля модульною підлогою ТМ “OSTA”. Питання полягало в тому, що Компанія “Inter Cargo Truck” займається обладнанням вантажних автомобілів, що називається “під ключ”.

Для Компанії “Inter Cargo Truck” необхідно було обладнати спеціальний автомобіль, призначений для перевезення коней (коневоз), на замовлення однієї елітної стайні. Технічне завдання полягало в тому, що необхідно було підібрати таке покриття для коневоза, яке було б довговічним, тобто мало тривалий термін експлуатації, щоб було не слизькою, для того, щоб кінь під час транспортування впевнено стояв на ногах, і для спрощення прибирання після транспортування коней.

Компанія “Inter Cargo Truck” перепробувавши різні покриття, звернула свою увагу на модульні підлоги ТМ “OSTA”, в зв’язку з чим була придбана для тестування модульна плита “Павук”.

Тестування пройшло вдало і коневоз був обладнаний модульними плитами ТМ “OSTA”.

Замовник, а це одне з відомих конехозяйств КСК “grand Horse” залишився задоволений тим, як обладнаний їх коневоз.

Хочемо звернути Вашу увагу, що Компанія “OSTA” пропонує і практикує надання модульних підлог для тестування, щоб споживач був упевнений в якості модульних підлог ТМ “OSTA” і найголовніше – був упевнений в техніко – експлуатаційних характеристиках модульних підлог ТМ “OSTA”, які заявляє виробник Компанія “OSTA”.

Компанія “Inter Cargo Truck” представляє результат багаторічного досвіду роботи в кузовобудуванні іспанських, французьких, німецьких, австрійських і фінських виробників кузовів і комплектуючих для комерційного транспорту.