Компанія “OSTA” продовжує розширювати географію і список клієнтів, які обладнують свої Підприємства модульними підлогами ТМ “OSTA”.
На цей раз до нас звернувся один з найбільших операторів на ринку запчастин для автомобілів Фірма “Зірка Аверс” (місто Харків).
Складські приміщення цієї Компанії були обладнані бетонною стяжкою і стелажами для зберігання автозапчастин та механізмів для автомобілів. Склад Фірми “Зірка Аверс” призначений як для надходження партій товарів від виробників у великих обсягах, так і одночасно для відвантаження автозапчастин дистриб’юторам і кінцевому споживачеві по всій Україні. Склад з дуже великою інтенсивністю проходження (транзиту) автозапчастин та великими навантаженнями на покриття для підлоги, в даному випадку це бетонна стяжка. Так як по складу перемішається механізми, а це в свою чергу – рокли, візки, тачки, бетонна стяжка час від часу приходила в непридатність і постійно вимагала дрібного, а іноді і капітального ремонту. Транспортні механізми під навантаженням, що називається зчісуються колесами цю стяжку, утворюючи колії під колеса, тим самим руйнуючи бетонну стяжку і піднімаючи тим самим пил, яка в свою чергу “осідала” на упаковці запчастин, після чого необхідно було протирати пил на запчастинах перед відвантаженням споживачам. Дрібний ремонт вимагав зупинки роботи складу і певних витрат.

Компанія ТМ “OSTA” в стислі терміни здійснила монтаж модульних плит “Кольчуга”. Монтаж модульної підлоги ТМ “OSTA” був здійснений без зупинки роботи складу, без будь-якої додаткової підготовки підлоги.

Замовник Фірма “Зірка Аверс” залишився задоволений виконаною роботою. А найголовніше, що залишилися задоволені співробітники складу, яким стало набагато простіше переміщати вантажі і проводити прибирання складських приміщень.