Одним з найперших наших Партнерів, які придбали та встановили у себе на виробництві модульні підлоги ТМ “OSTA” на початку 2017 року було Компанія “Плазма – майстер”. Керівництво Компанії “Плазма Майстер” придбали і встановили у себе на виробництві 100 квадратних метрів модульних підлог ТМ “OSTA”. Хочемо звернути Вашу увагу, що це було усвідомлене рішення встановити у себе на виробництві новинку, тобто абсолютно новий товар, який раніше не застосовувався на ринку України. І керівництво Компанії “Плазма Майстер” прийняло мудре рішення, купуючи модульні підлоги ТМ “OSTA”. З огляду на напрямок виробничої діяльності, у Компанії ‘Плазма Майстер, виникла необхідність в розширенні виробничих-площ і було прийнято рішення переїхати на іншу виробничу площадку, за межі міста Києва, де і площа приміщень більше і оренда цих приміщень значно нижче, ніж в Києві. Модульні підлоги ТМ “OSTA” перебуваючи в експлуатації більше 18 місяців, які зарекомендували себе з найкращого боку, які “на ділі” пройшли перевірку характеристик і властивостей, які заявляє Виробник модульних підлог ТМ “OSTA” – українська Компанія “OSTA”, a саме:

– простота укладання

– міцність

– довговічність експлуатації

– стійкість до хімічних реагентів і температурних коливань

– не вимагає спеціальної підготовки поверхні перед установкою

– естетичність

На практиці перевірили одне з переваг модульних підлог ТМ “OSTA” перед іншими покриттями для підлоги, це “легкість монтажу і можливість демонтажу”. Компанія “Плазма Майстер” досить легко демонтувала модульні плити ТМ “OSTA” в виробничих приміщеннях на попередньому місці локації і благополучно встановила ці модульні плити ТМ “OSTA” на новому місці, в новому виробничому приміщенні. Головне – наш Партнер, не поніс додаткових витрат при переїзді на нове місце виробництва, пов’язаних з покриттям підлоги. З огляду на, що нові виробничі приміщення більше за площею, Компанія “Плазма Майстер” придбала і встановила у себе на виробництві додатково 100 метрів квадратних модульних підлог ТМ “OSTA”. Фахівці Компанії OSTA виконали побажання і запити нашого Партнера Компанії “Плазма Майстер”. Зі свого боку хочемо подякувати Керівництво Компанії Плазма Майстер за довіру і вибір нашої продукції модульних підлог ТМ “OSTA”.

ТОВ фірма ПлазмаМайстер Лтд заснована в 1992 р фахівцями в області технології зварювання і наплавлення, має наукововиробничий профіль і спеціалізується на виконанні складних інженероемкіх робіт.