В Компанію OSTA звернувся приватний споживач з проханням знайти технічне рішення з покриттям підлоги у дворі приватного будинку, при заїзді в підземний гараж. Існуюче підлогове покриття представляло собою бетонну стяжку розташовану під кутом 45 градусів, яка має досить різкий спуск у підземний гараж.
Фахівці Компанії OSTA запропонували використовувати в якості підлогового покриття модульні плити “Кольчуга” і встановити їх в “шаховому” порядку, тим самим мінімізувати технічний відхід при монтажі підлогового покриття ТМ «OSTA». Також були враховані побажання Замовника щодо кольору підлогового покриття, нашому Партнеру був запропонований чорний колір модульних плит ТМ «OSTA», які завжди є в наявності.

Всі побажання Замовника були виконані в повному обсязі, а саме:
1. Був проведений розрахунок необхідної кількості плит “Кольчуга” і порогів для забезпечення безперешкодного заїзду автомобіля
2. Була здійснена доставка продукції Замовнику
3. Було здійснено монтаж модульної підлоги ТМ «OSTA» за 1 робочий день.
Хочемо звернути Вашу увагу, що від телефонного дзвінка менеджерам Компанії OSTA до укладання модульної підлоги “під ключ” пройшло 32 години. Оперативно, якісно і надійно.

Замовник, виконроб в будівництві з великим досвідом роботи в будівельній індустрії виявився приємно здивований і задоволений виконаною роботою.
Нагадаємо, що Компанія OSTA пропонує своїм Клієнтам установку модульних підлог ТМ «OSTA» “під ключ”, що дозволяє мінімізувати технічний відхід при монтажі модульних плит, встановити якісно і в стислі терміни без зупинки виробництва.

Система модульних підлог ТМ «OSTA» – це якісний і надійний відлога з тривалим терміном експлуатації.