У компанію ТМ “OSTA” неодноразово зверталися технічні служби мереж супермаркетів на предмет розробки полегшеної модуль-плити, яка б мала високу зносостійкість і оригінальний малюнок на лицьовій стороні для використання в торгових залах. Також, однією з умов в технічному завданні було прописана здатність нової модуль-плити витримувати середні навантаження (до 2т / дм3) для облаштування підлог в складських, технічних приміщеннях і офісах при супермаркеті, яка могла б витримувати проїзд штабелеров, рокл з товаром і великої кількості купівельних візків.

Шановні клієнти, ми раді представити Вам новий вид підлогового покриття ТМ “OSTA” модуль-плита «Декор». Модуль-плита «Декор» ТМ “OSTA” розроблена як фінішне декоративне покриття на підлогу, з геометричним малюнком на лицьовій стороні, спеціально для приміщень і відкритих майданчиків, де вже є підготовлена ​​рівна поверхня. Модуль-плита «Декор» представляє собою модульні плити з замками типу «Click», які застосовуються при виробництві ламінату, не вимагаючи додаткових матеріалів для з’єднання. При зборі в робочій площині утворює стійкий горизонтальний масив. Матеріал, з якого зроблена модуль-плита «Декор» – це полівінілхлорид (ПВХ). Він нейтральний до агресивних і хімічних середовищ (бензин, солі, кислоти і т.д.), нетоксичний, стійкий до високих механічних навантажень і до ультрафіолетового випромінювання. Товщина модуль-плити «Декор» 12 мм, що робить її універсальною в застосуванні: як для офісних і торгових приміщень з високою прохідністю людей, візків, так і для складських приміщень із середнім навантаженням (до 2т / дм2). Модуль-плита «Декор» має естетичну привабливість і простоту в монтажі і обслуговуванні, а також має високий рівень теплоізоляції і звукового поглинання. Клас зносостійкості 43. Очікуваний термін експлуатації не менше 10 років.

Область застосування модуль-плити «Декор» ТМ “OSTA”. 

Основними областями застосування модуль-плити «Декор» ТМ “OSTA” є:

– облаштування підлог в ремонтних зонах автосервісів і СТО, в гаражах і на критих / відкритих парковках автомобілів, в багажних терміналах, пасажирських зонах і транспортних коридорах вокзалів і аеропортів;

– облаштування підлог у виробничих цехах різного призначення: харчових, швейних, металообробних, складальних, фасувальних, на заводах з виробництва засобів гігієни та косметики, миючих засобів, фармакологічних виробничих підприємствах і т.д.

– облаштування підлог в тренажерних залах, приміщеннях для занять фітнесом, в ігрових кімнатах і залах атракціонів, в мережевих магазинах, у виставкових залах, дитячих критих / відкритих майданчиках;

– облаштування підлог в сезонних приміщеннях, такі як вуличні кафе (підлоги можна розібрати і знову зібрати);

– облаштування підлог в офісах або магазинах з великою прохідністю (витримає переміщення великої кількості людей, купівельних візків, штабелерів, навантажувачів).